.: AKTIVITY NADAČNÍHO FONDU :.


Upřímně děkujeme za nevšední umělecký zážitek a oslavu číhošťského posvícení interpretu Vladu Urlichovi. Výtěžek z koncertu v částce 11.195 ,- bude použit na další opravy kostela a fary v Číhošti.

Pozvánka na číhošťské posvícení

Posvícení 2016

VLADO URLICH

Vlado Urlich je považován za jednoho z nejlepších současných hráčů na quenu (andská flétna). Nástroj výborně ovládá a podařilo se mu dosáhnout mimořádné syntézy technické virtuózity s vysokou kvalitou zvuku a interpretace.

Narodil se v Limě v Peru a na quenu hraje od svých dvanácti let. Díky tomuto nástroji začal objevovat andské rytmy a jihoamerický folklór, který později ve svých skladbách mísí se zahraničními rytmy. V této době se také naučil hrát na další nástroje jako například flétna siku (známá též jako andská panova flétna), kytara, klavír, charango nebo perkuse. Hudbu, která je jeho vášní studoval na konzervatoři v Limě a současně vystupoval se skupinami hrajícími folk fusion na koncertech a turné po celém Peru a v Evropě.

V roce 2001 se přestěhoval do Španělska, kde natočil svou první desku, „Los Cuentos del Camino". V současné době žije v srdci Evropy, v Praze, a nadále šíří svou hudbu a tradiční zvuk andských fléten. Jeho koncerty, na kterých publiku předává magickou energii svoji hudby sklízejí velký úspěch. Zároveň spolupracuje s předními českými hudebníky na významných projektech. Za zmínku jistě stojí Vivaldianno s Jaroslavem Svěceným a Michalem Dvořákem.FOTOGALERIE - BENEFIČNÍ KONCERT VII.

Benefiční koncert VII. Benefiční koncert VII. Benefiční koncert VII. Benefiční koncert VII. Benefiční koncert VII. Benefiční koncert VII. Benefiční koncert VII. Benefiční koncert VII.