.: AKTIVITY NADAČNÍHO FONDU :.


Červenec 2017

Hradišťan v Číhošti

V těchto dnech si připomeneme dva roky od slavnosti „Návrat P. Toufara do Číhoště po 65 letech“ a zároveň také 115. výročí narození tohoto umučeného kněze. Benefiční pásmo se bude konat v Číhošti v neděli 23.7. 2017.

Program zahájíme v kostele. Od 15 hodin bude promítán sestřih záznamu České televize ze slavnosti roku 2015. Promítání bude obohaceno hudebním doprovodem klasické hudby, zahrají Magdaléna Mašlaňová – housle, Josef Špaček – violoncello (členové České filharmonie) a profesor Petr Mašlaň – varhany.

Od 17 hodin vystoupí na farním dvoře skupina Hradišťan vedená Jiřím Pavlicou. Jelikož se koncert bude konat venku za každého počasí, doporučujeme návštěvníkům vybavit se pláštěnkami.

Po celý odpolední program bude možnost prohlédnout si výstavu o životním osudu P.Toufara. Pro návštěvníky bude po celé odpoledne zajištěno občerstvení.

Za Nadační fond v Číhošti, předsedkyně NF - Věra Kovandová

Benefiční příspěvky na koncert skupiny Hradišťan odešlete nejpozději dne 15.7. 2017.

Koncert


HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica je ojedinělé seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, který v počátcích vycházel zejména z lidové tradice. Více informací na www.hradistan.cz.FOTOGALERIE - červenec 2017

Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan Hradišťan